LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2009-03-21

Wyróżnienie

[kreativbloggeraward.jpg]

I mnie spotkało wyróżnienie, za które serdecznie dziękuję, Kuchasiu!

Zasady nominacji:

*po otrzymaniu nagrody umieszczamy na swoim blogu logo Kreativ Blogger Award oraz informujemy kto przyznał nam wyróżnienie;
*nominujemy 7 lub więcej blogów i podajemy linki do każdego z nich
*informujemy nominowanego o wyróżnieniu w komentarzu na jego blogu

Kuchasia sprawiła mi dużą radość, bo te blogowe zabawy i prace zajmują nas przecież bardzo, angażujemy się w przygotowywanie potraw, walczymy z niesprzyjającym światłem albo własnym lenistwem (ileż moich potraw nie znalazło się na blogu tylko dlatego, że nie miałam czasu, siły ani sposobu ich sfotografować!) i czasami potrzebujemy być docenione. Jeszcze raz dziękuję! Sama też lubię czytać komentarze od blogowych piekarek i kucharek, lubię odwiedzać inne blogi i podziwiać talent ich właścicielek oraz zostawiać komentarze pod przygotowanymi potrawami, a niektóre Autorki chciałabym wyróżnić szczególnie i oto nadarzyła się okazja.

Kuchasia wyróżniła mnie "za charakterek i odwagę", co bardzo mnie ucieszyło i ubawiło, bo rzeczywiście, charrrrakter(ek) to ja mam (nie tylko w kuchni) i niespecjalnie lubię kulinarne kompromisy ;) Danie ma być dobre - i już! Jeśli nie lubię jakiejś potrawy to jej nie przygotuję ani nie skomentuję u innych, ale zawsze podziwiam znajomość rzeczy i zapał do udziału w kulinarnych zabawach oraz ... literacki talent wielu Blogowiczek.

Wiele Autorek blogów, które chętnie odwiedzam i od których mogę się czegoś nauczyć, otrzymało już wyróżnienia wielokrotnie, niektóre z nich są naszymi piekarskimi guru - i jak je tu wyróżnić, aż głupio... Napiszę tylko, że niewiele bym wiedziała o pieczeniu, gdyby nie Liska, Mirabelka i przede wszystkim: Tatter!

Ze swojej strony chciałabym zaś nominować:

Agę z Zapiecka - za Smaki Lubelszczyzny (to naturalne, stamtąd pochodzę, a potrawy warte popularyzacji) i - przede wszystkim - za umiejętność gotowania - wystarczy przeczytać Jej przepisy albo ich modyfikacje, by wiedzieć, że zna się na rzeczy...

Margot - za Weekendową Piekarnię (komentarz zbędny!) i cierpliwość - Margot zawsze reaguje na nasze komentarze i odpowiada na pytania :)

Kass (Smaki i Aromaty)- za umiejętność pieczenia - każdy bochenek wychodzący spod ręki Kass zdradza mistrzynię, jest piękny i doskonale wypieczony!

Małgosię (Pieprz czy Wanilia) - za świetne przepisy, estetyczne i apetyczne (a to nie zawsze idzie w parze!) zdjęcia oraz za talent pisarski :)

Tilianarę (Kuchnia Szczęścia) - za zaangażowanie, kulinarne pomysły i energię do opisywania swych szaleństw w kuchni...

Ollę (Modern spotyka vintage) - za urodę życia i urodę własnoręcznie wykonanych (co za talent!) oraz piękne sfotografowanych przedmiotów.

Elisse (Utkane z marzeń) - za niezwykły klimat, jaki udało Jej się stworzyć na swoim blogu, za poczucie humoru i siłę do eksperymentowania oraz dzielenia się talentami.

Magodę (Chata Magoda) - za talenty wszelkie, w tym za umiejętność opisywania własnego miejsca na ziemi, co sprawia, że chce się rzucić wszystko i znów wyruszyć w Bieszczady!

Wszystkie zaś wyróżnione Autorki nominuję jednak przede wszystkim za to, że potrafią z życia uczynić sztukę, bo ta umiejętność, czyli sztuka życia, wydaje się ostatecznie najważniejsza. Pozdrawiam Was serdecznie, dziewczyny!

15 komentarzy:

margot pisze...

gratulacje

Bea pisze...

Gratuluje Anno! :)

magoda pisze...

An-no! Gratuluję bo to w pełni przez Ciebie zasłużone wyróżnienie. Zawsze chętnie korzystam z Twoich przepisów, inspiracji i ciepła, które zawsze znajduję u Ciebie.
Za wyróżnienie mojego bloga z całego serca dziękuję i postaram się nie zawieść Twego zaufania do moich możliwości.
Dzięki An-no!!!!

Tilianara pisze...

Gratuluję An-no i bardzo się cieszę, bo bardzo lubię odwiedzać Twojego bloga, czerpać z niego inspiracje, a czesem tylko popatrzeć na tego ślicznego leniuszka ze zwisającą ze stołu łapką :)

Tym bardziej dziękuję i czuję się zaszczycona, że wyróżniłaś mojego bloga :) Mam nadzieję, że wciąż będę przesyłać Ci jak najwięcej mojego zaangażowania i energii :) Co do mojej odpowiedzi na temat tego wyróżnienia to pisałam tutaj: http://kuchniaszczescia.blogspot.com/2009/03/podziekowania.html

Buziak Ci za miłe słowo o mnie :***

Małgosia.dz pisze...

Anono, gratuluję zwłaszcza tej odwagi, bo to rzecz, której mnie brakuje (a przydałaby się, odważnym łatwiej się żyje ;-)).
Za wyróżnienie ogromne dzięki! Nie powiem... zaczerwieniłam się po czubki uszu. ;-))

Małgosia.dz pisze...

Ups, przepraszam za literówkę!

An-na pisze...

Dziękuję Wam bardzo :)

kass pisze...

An-no gratuluję i z całego serca życzę dalszych wspaniałych wpisów i poczynań w kuchni!
Dziękuję też za nominację, jeju jakie to miłe! Urosłam w chwilę o 10cm (a mam 170!)...ale po godzinie wróciłam do swoich rozmiarów :) bardzo się cieszę że mnie zauważyłaś, to niezmiernie budujące!

An-na pisze...

Kass dzięki za gratulacje :)
I: jak mogłabym nie zauważyć takich pięknych bochenków chleba jak Twoje???

aga9999 pisze...

An-no, gratuluję i dziękuję! :) Jestem stałą bywalczynią Twojej inspirującej kuchni on-line :)

Pozdrawiam
Aga

An-na pisze...

Aga - cała przyjemność po mojej stronie :)

olla pisze...

Aneczko, gratuluje wyróznienia - jak najbardziej zasłużonego, bo Twoja keatywność kulinarna jest nieograniczona :) I co mi się rózniez podoba - Twoje przepisy nie wymagają jakichś trudno dostępnych składników, z tego co jest dostępne czarujesz niesamowicie oryginalne kompozycje:)
Dziękuję również za nominację. Ponieważ brałam juz udział w zabawie jako kilkukrotna nominowana, pozwolę sobie juz nie nominować dalszych blogów. Pozdrawiam:)

An-na pisze...

Ollu, dziękuję i nie dziwię się, ale ja musiałam skorzystać z okazji i wyróżnić ulubione blogi :)

Elisse pisze...

An-no bardzo przepraszam,że ja dopiero teraz:( Brakuje mi czasu na wszystko, remonty, bałagany, a święta idą...Bardzo,bardzo dziękuję za to miłe wyróżnienie, ale chyba jak Olla muszę powiedzieć,że nie dam rady chyba nikogo już dalej nominować. Za pierwszym razem miałam potworny problem, bo chciałam znaleźć osoby, które jeszcze nie dostały nominacji:) Ślicznie dziękuję i czuję się zaszczycona,że znalazłam się w gronie wybrańców:)
Uwielbiam do Ciebie wpadać, tym bardziej,że nie mam ostatnio czasu na porządne gotowanie:(, a byle czego jeść nie lubię. Ty swoimi przepisami i wspaniałymi potrawami doprowadzasz do tego,ze pędzel wypada mi z rąk, bo myslę już tylko o jedzeniu:) dzięki , bo inaczej chyba bym z głodu umarła!
Twoja nominacja jest jak najbardziej zasłużona, chylę czoła przed mistrzem patelni:)

An-na pisze...

Elisse, dziękuję :) Ja też poszukuję u Ciebie inspiracji i jak osoba pozbawiona talentów manualnych podziwiam Twój zapał i talent do pędzla (ta szafa! Te ściany!)